Müşteri Hizmetleri;

0534 793 81 34

Müşteri Hizmetleri;

0553 045 27 68

Bize Yazın;

info@hizirotokurtarma.com

TR
Hemen Teklif Al!

Avcılar Oto Kurtarıcı

05530452768    -  05347938134

Avcılar Oto Kurtarıcı  - Avcılar Oto Çekici - Avcılar 7/24 Yol yardım hizmetleri  ile hizmetinizdeyiz.

Avcılar'da Zor Durumda Kalan Her Otomobil Bizim Görevimiz

 

            Otomobiller günlük hayatta ve önemli olaylarda bize yardımcı olan araçlardır. Otomobillerimizle işe gider, yakınlarımıza uğrar, alışveriş yapar, pikniğe gider, gezer, tanıdıklarımızı bırakıp yardımcı olur, uzak yollara çıkarız.

 

            Birçok yerde ve durumda bize yardımcı olan otomobillerimiz bir makinedir. Makineler ise zamanla ve dış etkilerle bozulabilmektedir. Ve her makine gibi otomobillerin de arızalanma ihtimali vardır. Bu arızaların bazıları yol üzerinde çözülebilmektedir. Ancak hemen çözülemeyen ve profesyonel yardım gerektiren arızalar da başımıza gelebilmektedir.

 

            Bu gibi durumlarda yolyardım için şirketimize başvurabilirsiniz. Oto kurtarma hizmeti veren şirketimiz her türlü arıza sebebi ile yolda kalmış araca profesyonel destek vermektedir. Otomobil arızaları olağandır ancak bu durum insanı kötü durumda bırakabilmekte ve geri döndürülemez olaylara sebebiyet verebilmektedir.

 

 HIZIR OTO KURTARMA ŞİRKETİ HİZMETLERİ

 

            Hızır Oto Kurtarma, adı gibi hızlı bir şekilde arızanın gerçekleştiği lokasyona gelmekte ve siz müşterilerimize en uygun yardım hizmetini vermektedir. Hızlı olmak bu konuda en önemli noktalardan biridir. Oto kurtarıcı kadromuz bu önemin farkındadır ve belirttiğiniz adrese en kısa yolları kullanarak ve yoğun trafik olasılıklarını dikkate alarak en kısa sürede ulaşmaktadır. Böylece sizi uzun süre beklemekten zorunda bırakmıyor ve otomobilinizi kurtarıyoruz.

 

            Avcılar semtinde zor durumda kalmış olan herhangi bir otomobili bulunduğu zor durumdan kurtarmakta ve araç sahibinin istediği istikamete götürmekteyiz. Bu hizmeti oto çekici araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Bu araçlar oto kurtarma için tüm gerekli özelliklerle donatılmış olan araçlardır.

 

            Adrese ulaşan kadromuz aracınızın durumu, pozisyonu, hasarı gibi özelliklerini incelemekte ve hızlı bir çözüm üretmektedir. Ardından pratik, duruma ve hasara uygun olan bu çözümü hassas bir şekilde uygulamaktadır. Kadromuz her türlü duruma hızlı çözüm üretecek ve bu çözümü uygulayacak, gerektiğinde değiştirecek kapasiteye sahip personellerden oluşmaktadır.

 

            Kamyon tipi araçlarımız sayesinde her türlü otomobili kurtarabilmekteyiz. Araçlarımız bu işlem için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu nedenle hem araçlarımıza hem kadromuza güvenebilirsiniz. Bu ikili bir araya geldiğinde üstesinden kalkılamayacak bir kurtarma işlemi kalmamaktadır.

 

 HIZIR OTO KURTARMA ŞİRKETİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

            Avcılar semtinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Hızır Oto Kurtarma şirketimize rahatlıkla başvurabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları şunlardır:

 

 - 0553 045 27 68

 - 0534 793 81 34

 

            Arızalar herhangi bir günde ve herhangi bir saatte gerçekleşebilmektedir. Bu nedenle şirketimiz gün ve saat sınırlaması olmadan çalışma kararı almıştır. Amacımız siz müşterilerimizin her saatte bize ulaşabilmesini sağlamaktır. Böylece gece saatlerinde de rahatlıkla yola çıkabileceksiniz.

 

            Oto kurtarma ekibimiz İstanbul şehrini iyi tanıyan elemanlardan oluşmaktadır. Bulunduğunuz yeri kolaylıkla ve sorunsuz şekilde bulabilecektir. Bu nedenle Hızır Oto Kurtarmaya rahatlıkla güvenebilir ve iletişime geçmekten çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

 

            Araçlarımız oldukça dayanıklıdır ve her türlü otomobili rampadan araca kaldırabilir ve gerekli yere kadar taşıyabilmektedir. Aracınız arıza yaptığında, kendi başına hareket edemeyecek herhangi bir durumda kaldığında, kazaya uğradığında, ezildiğinde vs. şirketimize güvenle iletişime geçebilirsiniz.

 

            Aramadan kısa bir süre sonra uzman kadromuzu taşıyan Hızır Oto Kurtarma aracını göreceksinizdir. Bu saniyeden itibaren her şeyi kadromuza bırakabilirsiniz. Çünkü oto kurtarma alanında birçok tecrübe edinmiş ve bilgilenmiş olan kadromuz yapılması gerekenleri uygulayacaktır.

 

            Oto kurtarma işlemi esnasında Hızır Oto Kurtarma ekibine araç hassasiyeti konusunda da güvenebilirsiniz. Aracınızın başına istenmeyen herhangi bir olumsuz şey gelmeden ya da hasar artmadan aracınızı çekecek, rampa ile araca çıkartacak ve belirlenen noktaya götüreceğiz. Oto kurtarma alanında uzman iyi yetişmiş kadromuza güvenmekte ve işimizi uzmanlıkla yapmaktayız.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız,oto kurtarma ve yol yardım konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

7/24 yol yardım , oto çekici ve oto kurtarma işlemleri için, Hemen Arayın! 0553 045 27 68 - 0534 793 81 34