Müşteri Hizmetleri;

0534 793 81 34

Müşteri Hizmetleri;

0553 045 27 68

Bize Yazın;

info@hizirotokurtarma.com

TR
Hemen Teklif Al!

B.Çekmekece Oto Kurtarıcı


05530452768 - 05347938134

Arayın Hemen Gelelim

 

            Oto kurtarma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, en iyi araç filosu ve en iyi personel servisi ile çalışan firmamız, yılın her gününde hizmet vermektedir. Yılın her gününde, hava şartları ne olursa olsun, yol yardım hizmeti, oto kurtarma ve çekici hizmetleri de, en kaliteli çalışma sistemlerini sunmaktayız. Otomobil dünyasının mükemmel ve etkili kurtarıcı araçlarıyla hizmet veren firmamız, aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır.

 

 Mükemmel Hizmet Anlayışı

 

            Kurtarma işlemlerinde, işini meslek edinmiş elemanlarla çalışan firmamız, etkili hizmet anlayışı ile kısa zamanda, sizi yuvanıza kavuşturmaktadır. Pratik kurtarma yöntemlerini, en iyi şekilde gerçekleştiren elemanlarımız, yazın kızgın sıcaklarında ve kışın dondurucu soğuklarında, en iyi kurtarma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kış aylarında, şiddetli kar ve buzlanma sonucunda yolda kalanlar, akü, lastik ve benzeri nedenlerle yolda kalanlar ve motor arızası nedeniyle yolda kalanlar, 0553 045 27 68 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren bu telefonla, anında yardım işlemleri, size ulaştırılmaktadır. İşinde profesyonel olan elemanlarımız, mükemmel hizmet anlayışını sunmaktadır. Pratik çalışma yöntemlerine sahip elemanlarımızı, 0534 793 81 34 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

 

 Mükemmel Araç Filosu

 

            Küçük ve büyük araçların kurtarılması işlemlerinde, oto kurtarıcı firmalar, etkili yardım işlemlerini gerçekleştirmektedir. İstanbul Büyükçekmece dahil, bütün bölgeler kategorisinde, bizi arayabilirsiniz. Kısa zamanda oto kurtarıcı hizmetini, bulunduğunuz bölgeye gönderebiliriz. Akü ve lastik takviyesi veya motor tamiri konusunda usta temini gibi durumlarda, bizi arayabilirsiniz. Konusunda söz sahibi olan firmamız, güvenli çalışma yöntemleriyle ve garantili kurtarma işlemleriyle, oto kurtarma işlemlerini, başarıyla gerçekleştirmektedir. Yüzde yüz garantili hizmet ve güvenli çalışma sistemleri, firmamızın prensipleri arasındadır.

 

 Yolda Kalınca Ne Yapmak Gerekir?

 

            Aracınızla yolda kaldığınız zaman, yapacağınız ilk önemli işlem, öncelikle aracınızı güvenli bir yere çekmelisiniz. Çekme durumunuz yoksa 50-100 metre öne ve arkaya, ilk yardım çantanızdaki dikkat levhaların yerleştirin. Gelen araçların, kontrollü geçmesi için, bu gerekli bir uygulamadır. Aracınızın dörtlüleri yanıyorsa, dörtlülerini yakın. Bu uygulamalar, aracınızın ve güvenliği için önemlidir.

 

 Güvenilir Oto Kurtarma Hizmeti

 

            Aracınızla yolda kaldığınız zaman, nerede olursanız olun, sizi hemen bulabiliriz. Günün her saatinde hazır olan elemanlarımız, yolda kaldığınız zaman, ne yapmanız gerektiği konusunda da yardımcı olabilmektedir. Sabaha karşı veya akşam olsun, her zaman için oto kurtarma veya oto çekici hizmetleri için arayabilirsiniz. Trafik kazası gibi, istenmeyen durumlarda ise, özel çalışma yöntemlerini tercih etmekteyiz. Oto kurtarma işlemlerinde, garanti ve güveni ilk planda tutmaktayız. İşçi ve müşteri güvenliği, öncelikle dikkat edilen husustur.

 

            Kış aylarında akü arızaları ve buzlanmadan dolayı gerçekleşen kazalar, oto kurtarma işlemlerini gerektiren durumlardır. Olumsuz hava koşulları yanında, dikkatsiz araç kullanma ve araç arızaları, oto kurtarma ve oto çekici hizmetini gerektiren durumlardır. Günümüz koşullarında, internetin ve iletişim olanaklarının gelişmesi nedeniyle, yolda kalan araçların yerinin tespit edilmesi, oldukça kolaylaşmıştır. Nokta atışı yaparak, en kısa zamanda yolda kalan araçları bulabilmekteyiz.

 

 Çok Issız Yerlerde Kalsanız Bile, Aracınızı Bulabiliriz

 

            Hiç bir insanın geçmediği yerlerde kalsanız bile, uydudan yerinizi kolaylıkla bulabilmekteyiz. Bu konuda geniş teçhizat ve cihaza sahip olan firmamız, konusunda uzman çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Kurtarma hizmetlerinde veya oto çekici hizmetlerinde, tatil veya bayram günlerinde de mesai yapmaktayız. Aslında, çalışma sistemimizde, mesai kavramı yoktur. Bayram tatili, hafta sonu tatili, gece, gündüz, sabaha karşı ve gecenin ortası, hiç fark etmez. Bizi yılın her gününde hazır olan müşteri hizmetlerimizden aramanız yeterlidir. Son model çekici ve kurtarıcı araçlarla ve profesyonel elemanlarla, kısa zamanda müdahale edebilmekteyiz.

 

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız,oto kurtarma ve yol yardım konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

7/24 yol yardım , oto çekici ve oto kurtarma işlemleri için, Hemen Arayın! 0553 045 27 68 - 0534 793 81 34