Müşteri Hizmetleri;

0534 793 81 34

Müşteri Hizmetleri;

0553 045 27 68

Bize Yazın;

info@hizirotokurtarma.com

TR
Hemen Teklif Al!

Beykent Oto Kurtarici

Beykent Oto Kurtarma

 

Hizmet Detaylarımız

 

            Şirketimiz, uzun bir süredir oto kurtarma ve çekici hizmeti vermektedir. Araç sahiplerinin yol üzerindeyken, sıkıntı çekmemesi ve rahatlıkla devam edebilmesi için, 24 saat boyunca hizmete açık konumdayız. Saat farkı gözetmeksizin, profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Sürüş esnasında, arabadan kaynaklanan ve kişiden kaynaklanan tüm sorunlara yardım niteliğinde görev almaktayız. Çalışma alanımız Beykent ve civarıdır. Bu alanlara yakın olan herkes hizmet alabilir. Fakat zor duruma düşüldü ise, talep edilebilir ve kısa bir süre içerisinde çalışanlarımızı yönlendirebilmekteyiz. Uzman çalışanlarımız ve son model teknolojik araçlarımız ile servisimiz hızlı bir şekilde verilmektedir. Gece gündüz açık olan hizmet numaralarımızdan, servisler talep edilebilir ve yardım istenebilmektedir. Aktif olarak verdiğimiz hizmetler, aşağıdaki gibidir.

 

 Yol Yardım Hizmeti

 

            Yol yardım hizmeti çok geniş bir kavramdır. Aslında oto kurtarma ve çekici ile eş değer denilebilir. Fakat diğerlerinden farkı, araç hakkında her türlü bilginin şirketimizden alınabilmesidir. Örneğin araç yolda kaldı ve hizmet numaramızı arayarak yardım alınabilir. Veya aracın yakıtı bitti ise, en yakın istasyondan yakıt talebi yapılabilir. Çalışanlarımız tüm bu sorunların üstesinden, çok kısa bir zaman zarfı içerisinde gelecektir. Aracı eski gücüne kavuşturarak, yola devam edilmesini sağlayacaktır. Yol yardım paketi, son derece uygun fiyatlardadır. Şirketimizin önceliği hiç bir zaman para değil, verilen hizmettir. Verdiğimiz hizmetlerden dolayı, en çok tercih edilen yol yardım ekibi ödülüne layık görülmüş bir firmayız.

 

 Oto Çekici Hizmeti

 

            Sürüş esnasında, ne tür bir durum olacağı hakkında kimsenin fikri yoktur. Aracın motorunda sorunlar olabilir ve çalışma aksamında belirli problemler meydana gelmiş olabilir. Birçok işlemin ardından araç bir türlü çalışmıyor ise, ekibimizden destek alınabilir. Çekici araçlarımız, piyasada yer alan en donanımlı araçlardır. Sahip olunan aracın boyutuna göre, modellerimiz mevcuttur. Araç bilgileri verildikten sonra, oto çekici araçlarımız ile acil bir şekilde yola çıkılacaktır. Araçların çekilmesi ve arka kısma koyulması, profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Araca hasar vermemek için, üstün ve özverili bir çalışma gösterilir. Çalışmanın sonucunda araçlar kasaya konulur ve en yakın tamirhaneye veya verilen adrese götürülür. İstenilen adreste araç güvenli bir alana bırakılır ve hizmet sonlanır.

 

 Oto Kurtarma Hizmeti

 

            Oto kurtarma hizmetimiz, kaza anında araçlarda görülen hasarlardan dolayı verilmektedir. Uçurumdan veya yüksek yerlerden aşağıya düşen araçlar için, hizmete aktif konumdayız. Özellikle araçlar hiç bir şekilde çıkarılamıyor ise ve kullanılamaz hale geldi ise, mutlaka numaralarımızdan arama yapılması gerekir. Oto kurtarıcı hizmetimiz, üst düzey araçlar ile gerçekleştirilir. Verilen adrese kısa bir süre içerisinde, en müsait araç gönderilir. Kurtarma işlemi, kaliteli halatlar ile gerçekleşir. 300 metreye kadar inme imkânımız vardır. İndikten sonra takılan kancalar ile araçlar yukarıya çekilir. Daha sonra, çeşitli işlemler sonucu verilen adrese götürülür. Adreslere güvenli bir şekilde indirilir ve hizmet sonlanır.

 

 Hizmet Alma Süreci Ve Hizmet Numaraları

 

            Hizmetlerin alınabilmesi için, servis talebinde bulunulması gereklidir. Ardından verilen adrese kısa bir süre içerisinde ulaşmaktayız. Ayrıca araç hakkında oluşan sorunlardan ve aracın modelinde ufak ufak bahsedilmesi gerekir. Üstelik bu işlemler whatsapp yolu ile de yapılabilir. Eğer adres bilinmiyor ve tarif edilemiyor ise, whatsappdan konum atmak yeterli olacaktır. Şirketimiz üst düzey teknolojiye sahip olan kurumsal firmadır. Adrese gelindikten sonra, istenen hizmet sağlanır ve hizmet sonlanır. Ödeme hizmetlerden sonra alınır ve fiyatları oldukça uygundur. Fiyatların uygun olmasından ötürü, hiç bir şekilde bütçeleri sarsmaz. Servis talep etmek ve her türlü soru için, 0553 045 27 68 ve 0534 793 81 34 hizmet numaraları her saniye aktif konumdadır. Bu numaralardan ulaşım sağlanabilir.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız,oto kurtarma ve yol yardım konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

7/24 yol yardım , oto çekici ve oto kurtarma işlemleri için, Hemen Arayın! 0553 045 27 68 - 0534 793 81 34