Müşteri Hizmetleri;

0534 793 81 34

Müşteri Hizmetleri;

0553 045 27 68

Bize Yazın;

info@hizirotokurtarma.com

TR
Hemen Teklif Al!

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı

05530452768  -  05347938134

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı  - Beylikdüzü Oto Çekici - Beylikdüzü 7/24 Yol yardım hizmetleri  ile hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü Oto Kurtarma

 

            Araba ile yola çıkıldığında ne olacağı tam olarak bilinememektedir. Çoğu zaman problem çıkmasa da bazen hiç beklenmedik anda çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Bu sorunların başında kazalar gelmektedir. Trafik kazaları ülkemiz için büyük bir problemdir. Gerekli önlemlerin alınması çoğu kez yeterli gelmemektedir.

 

            Çevredeki bazı sürücülerden kaynaklanan problemler ufak veya büyük araç kazalarına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda devreye oto kurtarıcı hizmetleri girmektedir. Bu hizmet pek çok firma tarafından verilebilen ve kaza yapan aracı nakletmeye yarayan önemli bir iş koludur. Araçlar yalnızca kaza kaynaklı değil çeşitli farklı arızalar sebebi ile de nakledilmek zorunda kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda da oldukça gerekli olan oto çekici hizmetleri, aracın güvenle farklı bir alana alınmasına yardımcı olacaktır. Aracınızla ilgili sorun her ne olursa olsun firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli oto kurtarma hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstanbul’un her bir bölgesine 7/24 oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.

 

 Oto kurtarma nedir?

 

            Oto kurtarma, yolda herhangi bir nedenden dolayı hareket edemeyen arızalı ya da sorunlu araçların alınmasıdır. Bu gibi durumlar bazen büyük sorunlara neden olabilmektedir. Trafiği sıkıştırmak bunlardan bir tanesidir. Bu sebeple araç çalışmıyor ise ya da herhangi bir kaza durumu mevcutsa bir oto kurtarma hizmetinden yararlanılması gerekmektedir. Oto kurtarma önemli ve gerekli bir iş koludur. Bu tarz hareket etmeyen veya yardıma ihtiyaç duyan otomobillerin sayısı sanıldığından çok daha fazla olmaktadır. Bu sebeple birçok firmanın bu alanda hizmet verdiği bilinmektedir. Bu noktada çalışılacak firma dikkatle çekilmelidir.

 

            Firmaların birçoğu dikkatsizce hareket ederek müşterinin arabasında ufak da olsa hasarlara ve çiziklere sebep olmaktadır. Bu gibi durumların yaşanmaması ve en kaliteli hizmetin alınması için firmamız en büyük özeni göstermektedir. Çekilecek olan aracınız profesyonel ekipler sayesinde çekme aracına yüklenecektir ve hiçbir zarar verilmeden size geri teslim edilecektir. Firmamızda çalışan profesyonel ekipler araç konusunda herhangi bir sıkıntı yaşandığında yardımcı olmayı ihmal etmeyecektir. Verdiğimiz yol yardım hizmeti ile yalnızca araç çekme değil araçta oluşmuş olan sorunlara yardımda da bulunmaktayız.

 

 Nasıl yapılır?

 

            Oto kurtarma işi kolay bir iş gibi görünse de uzmanlık gerektiren iş kollarından bir tanesi olmaktadır. Oto kurtarma işini herkes yapabilmektedir. Fakat kurtarma esnasında aracı en iyi şekilde konumlandırmak ve herhangi bir zarar görmesini engellemek herkesin yapabileceği bir iş değildir. Oto kurtarmada amaç aracın zarar görmeden taşınması olmalıdır. Bu sebeple bir oto kurtarma hizmeti alınacağında dikkatlice karar verilmelidir.

 

            Oto kurtarmada çekilecek olan araç dikkatle firmanın aracına yüklenir ve istenilen yere aktarılır. Bu noktada profesyonel bir firma ile çalışmak işlerin hızla ve en iyi şekilde hallolmasına yardımcı olacaktır. Yol yardım hizmetinde ise oto kurtarmadan farklı olarak araçtaki sorun tespit edilir ve düzeltilebilecek bir durum ise çekme işlemi yapmak yerine tamir etme denenebilir. Oto kurtarma işinde zaman oldukça önemlidir. Birçok firma müşteriyi bekleterek zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. Bu sebeple hızlı çalıştığına emin olunan güvenilir bir firma ile çalışılması çok daha doğru olacaktır.

 

 Acil yol yardım hizmeti

 

            Acil durumlarda firmamıza başvurarak en kaliteli yol yardım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Beylikdüzü ve çevresindeki her aracınızın kurtarma işlemleri hızla yapılacaktır. Avrupa yakası bölgesine günün 24 saati hizmet verebilen oto kurtarma firmamız sayesinde her nerede olursanız olun aracınız hızla kurtarılacaktır. Aracınız ile herhangi bir sorun yaşadığınızda tek yapmanız gereken 0553 045 27 68 ve 0534 793 81 34 numaralarını aramak olmalıdır. Bu sayede kısa sürede bulunduğunuz alana ulaşarak aracınız için gerekli olan her türlü işlemi gerçekleştirmekteyiz.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız,oto kurtarma ve yol yardım konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

7/24 yol yardım , oto çekici ve oto kurtarma işlemleri için, Hemen Arayın! 0553 045 27 68 - 0534 793 81 34